Společnost EXPAN s.r.o.

Firma Expan s.r.o. je výrobní, dynamicky se rozvíjející společnost v oboru stavebních profilů a dilatací. Disponujeme dlouholetými zkušenostmi, profesionálním týmem zaměstnanců a specialistů, klademe důraz na kvalitu svých produktů a nabízíme své výrobky odběratelům po celém světě.

Jsme výhradním obchodním zástupcem jedné z nejvýznamnějších světových společností zabývající se výrobou objektových dilatačních profilů - MIGUA GmbH se sídlem v Německu. Pro tuto společnost zajišťujeme kompletní servis včetně montáží veškerých nabízených profilů v České republice, Slovensku, Srbsku, Bosně a Hercegovině, Černé Hoře, Kosovu, Makedonii a Albánii.


Jsme česká firma, která se specializuje na výrobu stavebních profilů z nerezové oceli v jakostech AISI 304, 316L a 430. Náš výrobní program se řídí současnými trendy a požadavky moderního stavebnictví.
Vyrábíme obkladové, sprchové, čelní, sprchové rovné i spádové profily, soklové, schodové, přechodové a ukončovací lišty. V našem sortimentu také najdete profily čtvercové, čtvrtobloukové i ve tvaru písmene L (L-profily).

Dále dodáváme ochranné rohy, balkonové prvky a dekorativní lišty. To vše v mnoha rozměrech a úpravách povrchů. Důležitou součástí našeho výrobního programu jsou dilatační profily, které vyrábíme v mnoha výškách a různých barvách výplní.

Pro naše zákazníky vyrábíme dilatační profily na strojích, které jsme sami vyvinuli ve spolupráci s týmem specialistů, a které plně odpovídají nejmodernějším požadavkům a technologickým nárokům výroby. Odborné znalosti a zkušenosti našich zaměstnanců tvoří nedílnou součást našeho KNOW-HOW. Kapacita denní výroby činí 2500 m dilatačních profilů, což nám zajišťuje vysokou flexibilitu v dodacích termínech.

Naše technologie umožňuje zajištění výroby nerezových profilů pro nejrůznější použití ve stavebním průmyslu. V naší nabídce máme široký sortiment profilů různých tvarů a rozměrů v mnoha designových povrchových úpravách. Mimo sériovou výrobu jsme schopni zpracovat i malé zakázky s individuálním přístupem k zákazníkovi včetně technické a výkresové dokumentace.

migua_5

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení