Společnost EXPAN s.r.o.

Firma Expan s.r.o. je výrobní, dynamicky se rozvíjející společnost v oboru stavebních profilů a dilatací. Disponujeme dlouholetými zkušenostmi, profesionálním týmem zaměstnanců a specialistů, klademe důraz na kvalitu svých produktů a nabízíme své výrobky odběratelům po celém světě.

Jsme výhradním obchodním zástupcem jedné z nejvýznamnějších světových společností zabývající se výrobou objektových dilatačních profilů - MIGUA GmbH se sídlem v Německu. Pro tuto společnost zajišťujeme kompletní servis včetně montáží veškerých nabízených profilů v České republice, Slovensku, Srbsku, Bosně a Hercegovině, Černé Hoře, Kosovu, Makedonii a Albánii.


Jsme česká firma, která se specializuje na výrobu stavebních profilů z nerezové oceli v jakostech AISI 304, 316L a 430. Náš výrobní program se řídí současnými trendy a požadavky moderního stavebnictví.
Vyrábíme obkladové, sprchové, čelní, sprchové rovné i spádové profily, soklové, schodové, přechodové a ukončovací lišty. V našem sortimentu také najdete profily čtvercové, čtvrtobloukové i ve tvaru písmene L (L-profily).

Dále dodáváme ochranné rohy, balkonové prvky a dekorativní lišty. To vše v mnoha rozměrech a úpravách povrchů. Důležitou součástí našeho výrobního programu jsou dilatační profily, které vyrábíme v mnoha výškách a různých barvách výplní.

Pro naše zákazníky vyrábíme dilatační profily na strojích, které jsme sami vyvinuli ve spolupráci s týmem specialistů, a které plně odpovídají nejmodernějším požadavkům a technologickým nárokům výroby. Odborné znalosti a zkušenosti našich zaměstnanců tvoří nedílnou součást našeho KNOW-HOW. Kapacita denní výroby činí 2500 m dilatačních profilů, což nám zajišťuje vysokou flexibilitu v dodacích termínech.

Naše technologie umožňuje zajištění výroby nerezových profilů pro nejrůznější použití ve stavebním průmyslu. V naší nabídce máme široký sortiment profilů různých tvarů a rozměrů v mnoha designových povrchových úpravách. Mimo sériovou výrobu jsme schopni zpracovat i malé zakázky s individuálním přístupem k zákazníkovi včetně technické a výkresové dokumentace.

migua_5