Referenční projekty

Waltrovka Praha

Waltrovka je projekt společnosti Penta Real Estate, jehož cílem je revitalizovat rozsáhlé území v pražských Jinornichích v místech bývalé továrny Walter Motors. Postupně zde vzniká nová čtvrť: více než 650 nových bytů, nové administrativní budovy, obchody a rozsáhlý park. První majitelé bytů a rodinných domů se stěhovali již začátkem roku 2017. Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí tohoto projektu. Naše společnost zajišťovala zejména dodávku a montáž vodotěsných dilatací pro parkovací místa.

WALTROVKA-REZI-1074_WEB

OC Stromovka Praha

Centrum Stromovka je nákupní, volnočasové a kancelářské centrum na Praze 7. Na třech patrech si vyberete z 92 obchodů a služeb, a to včetně supermarketu Lidl, posilovny nebo dětského koutku. Polovinu druhého patra zabírá PARKet, místo, které nenajdete v žádném jiném nákupním centru. Zde jsme pro vás vytvořili pop-up zónu, netradiční tržiště plné čerstvého jídla, chutných drinků a dobré hudby. Těší nás spolupráce na tomto projektu, pro který jsme zajišťovali zátěžové a pochozí podlahové dilatace.

oc_santovka

IKEA Praha

IKEA je švédská nábytkářská firma, zaměřující se na prodej a výrobu levného nábytku a bytových doplňků. Vlastní a provozuje síť prodejen v Evropě, Asii i v USA a Austrálii. Je nám ctí pochlubit se dodávkou a realizací dilatačních profilů pro jeden z prodejních domů v Praze. Součástí dodávky byly zátěžové dilatace do skladových prostor pro paletové a manipulační vozíky, stěnové a stropní dilatace s ohledem na konstrukční charekteristiky objektu.

ikea_praha