Referenční projekty

Waltrovka Praha

Waltrovka je projekt společnosti Penta Real Estate, jehož cílem je revitalizovat rozsáhlé území v pražských Jinornichích v místech bývalé továrny Walter Motors. Postupně zde vzniká nová čtvrť: více než 650 nových bytů, nové administrativní budovy, obchody a rozsáhlý park. První majitelé bytů a rodinných domů se stěhovali již začátkem roku 2017. Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí tohoto projektu. Naše společnost zajišťovala zejména dodávku a montáž vodotěsných dilatací pro parkovací místa.

WALTROVKA-REZI-1074_WEB

OC Stromovka Praha

Centrum Stromovka je nákupní, volnočasové a kancelářské centrum na Praze 7. Na třech patrech si vyberete z 92 obchodů a služeb, a to včetně supermarketu Lidl, posilovny nebo dětského koutku. Polovinu druhého patra zabírá PARKet, místo, které nenajdete v žádném jiném nákupním centru. Zde jsme pro vás vytvořili pop-up zónu, netradiční tržiště plné čerstvého jídla, chutných drinků a dobré hudby. Těší nás spolupráce na tomto projektu, pro který jsme zajišťovali zátěžové a pochozí podlahové dilatace.

oc_santovka

IKEA Praha

IKEA je švédská nábytkářská firma, zaměřující se na prodej a výrobu levného nábytku a bytových doplňků. Vlastní a provozuje síť prodejen v Evropě, Asii i v USA a Austrálii. Je nám ctí pochlubit se dodávkou a realizací dilatačních profilů pro jeden z prodejních domů v Praze. Součástí dodávky byly zátěžové dilatace do skladových prostor pro paletové a manipulační vozíky, stěnové a stropní dilatace s ohledem na konstrukční charekteristiky objektu.

ikea_praha

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení